Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial CT16G4DFD8266 16 GB DDR4 2666 MHz CL19 Bellek Satıcı: batubilgisayar
5.396,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 5396.70
Crucial 16Gb 2666Mhz Ddr4 Ct16g4dfd8266 Masaüstü Ram Bellek
Satıcı: Ofisgruptedarik
6.872,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 6872.30
Crucial 16GB DDR4 Ram 2666MHz Yüksek Performanslı 19 ns Düşük Gecikme ile Oyun ve Tasarım Uyumlu CT16G4DFD8266
Satıcı: OFISGRUP | 3 yorum
7.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 7200.00
Crucial CT16G4DFD8266 16 GB DDR4 2666 MHz CL19 Bellek Satıcı: core-bilgisayar
8.722,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 8722.29
Crucıal 16GB 2666MHZ Ddr4 CL19 1.2V CT16G4DFD8266 Pc Ram
Satıcı: Core Bilgisayar
9.405,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 9405.44
CRUCIAL 16GB DDR4 2666Mhz CL19 Pc Ram CT16G4DFD8266 (1.2V) Satıcı: MAESKO
9.653,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 9653.41
Crucıal 16Gb Ddr4 2666Mhz Cl19 Pc Ram Ct16g4dfd8266 (1.2V)
Satıcı: MAESKO
9.677,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 9677.20
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TASARIM