Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Crucial Basics 16 GB 3200 MT Fiyatları

TeknoKapsül Crucial 16GB Ddr4 3200MHZ CT16G4DFRA32A (16CHIP) Pc Ram

Satıcı: teknoiz

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5000.00
Crucial 16 Gb 3200 Mhz Ct16g4dfra32a Ddr4 Masaüstü Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

4.993,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4993.20
Universal Crucıal Ct16g4dfra32a 16Gb (Tek Parça) 3200Mhz Ddr4 Pc Bellek

Satıcı: STSOFIS

5.422,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5422.10
Crucial CT16G4DFRA32A 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: stsofis

5.519,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 5519.08
Crucial 16GB DDR4 3200Mhz CT16G4DFRA32A (16Chip) Pc Ram

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 24 yorum

6.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 6379.00
Crucial CT16G4DFRA32A 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: TeknooCenter | 10 yorum

6.439,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 6439.08
Crucial Basics 16GB DDR4 3200MHz CL22 Masaüstü Bellek

Satıcı: Cosmony Teknoloji

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6999.00
Crucial Basics 16GB DDR4 3200MHz CL22 Masaüstü Bellek

Satıcı: kuralay

7.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7439.00
CRUCIAL 16GB DDR4 3200MHZ PC RAM VALUE CT16G4DFRA32A

Satıcı: ZmTeknoloji

7.963,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7973.43
Crucial 16GB DDR4 3200Mhz CT16G4DFRA32A Pc Ram

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

8.465,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 8465.36
CRUCIAL 16GB DDR4 3200Mhz CL22 Pc Ram CT16G4DFRA32A

Satıcı: MAESKO

9.244,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 9244.80

Crucial Basics 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Crucial Basics 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Crucial Basics 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.