Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Crucial Basics 32 GB 3200 MT Fiyatları

Crucıal 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Pc Ram Value Ct32g4dfd832a

Satıcı: kasvabilişim

9.424,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 9424.80
Crucial 32GB 3200Mhz DDR4 CT32G4DFD832A

Satıcı: KASVABİLİŞİM

10.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 10080.00
Crucial CT32G4DFD832A 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: ebz

10.685,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 10685.79
Crucial CT32G4DFD832A 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: ramazanmutlu

11.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 11024.10
Crucial CT32G4DFD832A 32 GB DDR4 3200MHZ CL22 Bilgisayar Bellek

Satıcı: ramazanmutlu

11.036,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 11036.82
Crucıal 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Pc Ram Value Ct32g4dfd832a

Satıcı: ramazanmutlu

11.228,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 11228.10
CRUCIAL 32GB DDR4 3200MHZ CL22 PC RAM VALUE CT32G4DFD832A

Satıcı: onlinealisverisyap

11.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 11279.00
Crucial RAM CT32G4DFD832A 32GB DDR4 3200 MHz CL22 Masaüstü Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

11.549,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 11559.03
Crucial 32GB DDR4 3200Mhz CT32G4DFD832A Pc Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

11.609,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 11609.34
Crucial 32GB DDR4 3200MHz PC Ram Düşük Gecikme CL Değeri ile Oyun ve Tasarım Uyumlu CT32G4DFD832A

Satıcı: UYGUNURUNAL | 2 yorum

11.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 11799.00
Crucial 32GB 3200MHZ Ddr4 CT32G4DFD832A

Satıcı: UYGUNURUNAL

11.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 11899.00
Crucial 32GB DDR4 3200Mhz CT32G4DFD832A Pc Ram

Satıcı: EFE BİLGİSAYAR

11.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 11900.00
Crucial 32GB 3200Mhz DDR4 CT32G4DFD832A

Satıcı: onlinealisverisyap

12.141,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 12141.55
Crucial 32GB DDR4 3200Mhz CT32G4DFD832A Pc Ram

Satıcı: Techburada

12.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 12699.00
Crucial 32GB DDR4 3200Mhz CT32G4DFD832A Pc Ram

Satıcı: SMALLMAN

13.994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 13994.00
Crucial 32GB DDR4 3200MHz CL22 1.2V PC Ram 16.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 16049.00

Crucial Basics 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Crucial Basics 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Crucial Basics 32 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.