Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

Crucial CT102464BD160B 8 GB 1600 MT Fiyatları

Crucial Ct102464bd160b 8 Gb Ddr3l-1600 Udımm Pc Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

1.159,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1159.40
Crucial CT102464BD160B 8 GB DDR3L-1600 UDIMM PC Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

1.195,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 1195.08
Crucial 8Gb 1600Mhz Ddr3 Ct102464bd160b Pc Ram

Satıcı: STSOFIS

1.346,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1346.40
Crucial CT102464BD160B 8 GB DDR3L-1600 UDIMM PC Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

1.646,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 1646.63
Crucial 8GB 1600MHz DDR3 CT102464BD160B Pc Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

1.689,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1689.48
Crucial CT102464BD160B

Satıcı: onlinealisverisyap

1.706,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1706.55
Crucial 8GB 1600MHz DDR3 CT102464BD160B Pc Ram

Satıcı: ramazanmutlu

1.726,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 1726.38
Crucial 8GB 1600MHz DDR3 CT102464BD160B Pc Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

1.757,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 1757.90
Crucial (Ct102464Bd160B) 8Gb Ddr3L-1600 Masaüstü Bellek 1.35V

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.744,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1754.7
Crucial 8GB 1600MHz DDR3 CT102464BD160B Pc Ram

Satıcı: onlinealisverisyap | 10 yorum

1.809,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 1809.51
Crucial 8GB 1600MHz DDR3 CT102464BD160B Pc Ram

Satıcı: netsiparis

1.842,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 1842.63
Crucıal 8gb Ddr3 1600MHZ CL11 Pc Ram CT102464BD160B

Satıcı: Core Bilgisayar

2.444,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

12 2444.21

Crucial CT102464BD160B 8 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

Crucial CT102464BD160B 8 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 240
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Crucial CT102464BD160B 8 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.