Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

Crucial CT16G48C40S5 16 GB 4800 MT Fiyatları

Crucial 16 Gb 4800 Mhz Cl40 Ct16g48c40s5 Ddr5 Notebook Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

8.368,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8368.10
Crucial CT16G48C40S5 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL | 163 yorum

8.462,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 8462.09
Crucial Ct16g48c40s5 16 Gb Ddr5 4800 Mhz Cl40 Notebook Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

8.507,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8507.60
Crucial CT16G48C40S5 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook Ram

Satıcı: eCODEGEN

8.644,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 8644.09
Crucıal 16GB Ddr5 4800MHZ CL40 Notebook Ram CT16G48C40S5 (1.1V)

Satıcı: OFISGRUP

8.835,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 8835.06
Crucial 16GB DDR5 4800MHz CL40 CT16G48C40S5 Notebook Ram

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 310 yorum

9.188,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

6 9188.00
Crucial 16GB DDR5 4800MHz CL40 CT16G48C40S5 Notebook Ram

Satıcı: Codegenshop

10.057,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 10057.06
Crucial 16GB DDR5 4800MHz CL40 CT16G48C40S5 Notebook Ram

Satıcı: ramazanmutlu

10.706,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 10706.27
CRUCIAL 16GB DDR5 4800MHZ NOTEBOOK RAM VALUE CT16G48C40S5

Satıcı: onlinealisverisyap

10.937,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10937.00
Crucial 16GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook Ram CT16G48C40S5

Satıcı: onlinealisverisyap

11.193,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 11203.68
Crucial NTB 16GB 4800Hz DDR5 CT16G48C40S5

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.056,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 12056.13
Crucial Ntb 16gb 4800hz Ddr5 Ct16g48c40s5

Satıcı: Cosmony Teknoloji

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 13999.00

Crucial CT16G48C40S5 16 GB 4800 MT Fiyat Geçmişi

Crucial CT16G48C40S5 16 GB 4800 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Crucial CT16G48C40S5 16 GB 4800 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.