Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Crucial Crucıal 16 GB Ddr4 3200 MHZ Notebook Ram CT16G4SFS832A
Satıcı: UYGUNURUNAL
5.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 5399.00
Crucial 16 Gb 3200 Mhz Cl22 Ct16g4sfs832a Ddr4 Ram
Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ
5.300,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 5300.10
Crucial 16GB DDR4 3200MHZ CL22 SODIMM NOTEBOOK RAM CT16G4SFS832A Satıcı: Alfamaks
5.487,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 5487.02
Crucial Crucıal 16GB DDR4 3200MHZ CL22 SODIMM Notebook Ram Yüksek Performanslı Hızlı Bellek CT16G4SFS832A
Satıcı: Codegen Shop
5.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 5989.00
Crucial 16GB 260pin SODIMM DDR4 PC4-25600 NONECC Satıcı: Codegen Shop
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
5 6009
Crucial 16GB DDR4 3200MHZ CL22 SODIMM NOTEBOOK RAM CT16G4SFS832A Satıcı: Codegen Shop
7.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 7499.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM