Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
52

Crucial CT16G64C52CS5 16 GB 6400 MT Fiyatları

Crucial 16GB 6400MHz DDR5 CT16G64C52CS5 Notebook Ram

Satıcı: OFISGRUP

9.736,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 9736.17
Crucial Ntb 16Gb 6400Mhz Ddr5 Ct16g64c52cs5

Satıcı: Techburada

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 9599.00
Crucial NTB 16GB 6400MHz DDR5 CT16G64C52CS5

Satıcı: TECHBURADA

9.602,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 9602.01
Crucial 16GB 6400MHz DDR5 CT16G64C52CS5 Notebook Ram

Satıcı: Techburada

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 9809
Crucial 16GB 6400MHz DDR5 CT16G64C52CS5 Notebook Ram

Satıcı: TECHBURADA

9.887,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 9887.04
Crucial 16GB 6400MHz DDR5 Notebook Ram

Satıcı: Techburada

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 9999.00
Crucial NTB 16GB 6400MHz DDR5 CT16G64C52CS5

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 10399.00
Crucial 16GB 6400MHz DDR5 Notebook Ram

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

10.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 10949.00
CRUCIAL CT16G64C52CS5, 16Gb, 6400Mhz, DDR5, CL52, SODIMM, Notebook RAM (By Micron)

Satıcı: ZmTeknoloji

12.386,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12396
CRUCIAL CT16G64C52CS5, 16Gb, 6400Mhz, DDR5, CL52, SODIMM, Notebook RAM (By Micron)

Satıcı: onlinealisverisyap

12.594,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12604
Crucıal Ct16g64c52cs5, 16Gb, 6400Mhz, Ddr5, Cl52, Sodımm, Notebook Ram (By Micron)

Satıcı: onlinealisverisyap

12.784,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 12784.70
Crucial Crucıal CT16G64C52CS5, 16GB, 6400MHZ, Ddr5, CL52, Sodımm, Notebook Ram (By Micron)

Satıcı: ZmTeknoloji

13.536,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 13536.60
Crucial CT16G64C52CS5 16 GB DDR5 6400Mhz CL52 Notebok Bellek

Satıcı: Parnet

16.743,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 16743.63

Crucial CT16G64C52CS5 16 GB 6400 MT Fiyat Geçmişi

Crucial CT16G64C52CS5 16 GB 6400 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Modül Türü CSODIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Crucial CT16G64C52CS5 16 GB 6400 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.