Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Garaj Online
3.618,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 3618.38 Crucial CT2K16G48C40S5 32 GB (2x16) DDR5 4800 MHz CL40 Notebook RamSatıcı: GarajOnline | 14 yorum
3.565,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 3565.05 Crucial NTB 32GB (2x16GB) 4800MHz DDR5 CT2K16G48C40S5Satıcı: GarajOnline
3.575,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 3575.63 Crucial Ntb Ct2k16g48c40s5 32Gb (2X16) 4800Mhz Cl40 Ddr5 Dizustu Bilgisayar BellekSatıcı: Garaj Onlıne
3.651,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 3651.30 Crucial 32GB Kit (2X16GB) Ddr5 4800 Sodımm CL40 (16GBIT) CT2K16G48C40S5 Notebook Ram BellekSatıcı: Codegen Shop | 30 yorum
3.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 3799.00 Crucial 32GB KİT (2X16GB) DDR5 4800MHZ CL40 SODIMM NOTEBOOK RAM CT2K16G48C40S5Satıcı: Codegen Shop
3.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3799.00 Crucial CT2K16G48C40S5 32 GB (2x16) DDR5 4800 MHz CL40 Notebook RamSatıcı: eCODEGEN
3.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 3799.00 CRUCIAL 32GB KİT (2X16GB) DDR5 4800MHZ CL40 SODIMM NOTEBOOK RAM CT2K16G48C40S5 3.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
8 3809 CRUCIAL 32GB (2X 16GB) DDR5 4800MHZ CL40 NOTEBOOK RAM VALUE CT2K16G48C40S5 3.910,18 TL + Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
9 3920.18 Crucial CT2K16G48C40S5 32 GB (2x16) DDR5 4800 MHz CL40 Notebook RamSatıcı: Aison | 14 yorum
3.989,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
10 3989.05 Crucial 32GB (2x16GB) DDR5 4800MHz CL401.1V Notebook Ram6 yorum
4.118,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 4118.40