Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial CT2K32G48C40S5 64 GB (2x32) DDR5 4800 MHz CL40 Notebook Ram Satıcı: indirimdehepsi
35.419,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 35419.08
Crucial CT2K32G48C40S5 64 GB (2x32) DDR5 4800 MHz CL40 Notebook Ram Satıcı: OS
36.799,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 36799.08
Crucial 64gb Kit (2x32gb) Ddr5 4800 Sodımm Cl40 (16gbit) Ct2k32g48c40s5 Notebook Ram Bellek Satıcı: indirimdehepsi
38.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 38499.00
Crucial Kit (2X32GB) Ddr5 4800 Sodımm CL40 (16GBIT) CT2K32G48C40S5 Bellek Oyun ve Tasarım Uyumlu RGB Aydınlatma ile
Satıcı: Fps Teknoloji | 36 yorum
38.598,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 38598.23
Crucial 64GB (2x32GB) 4800MHz DDR5 CT2K32G48C40S5 Satıcı: Teknoberk
83.096,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 83096.00
CRUCIAL CT2K32G48C40S5 64GB(2X32) 4800MHz DDR5 CL40 NOTEBOOK RAM BELLEK Satıcı: Erenler Ticaret
97.922,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 97922.38