Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Garaj Online
1.939,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 1939.39 Crucial 16GB (2x8GB) 4800MHz DDR5 CT2K8G48C40S5Satıcı: GarajOnline
1.898,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 1898.27 Crucial CT2K8G48C40S5 16 GB (2x8) DDR5 4800 MHz CL40 Notebook RamSatıcı: GarajOnline | 1 yorum
1.907,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 1907.96 Crucial Ct2k8g48c40s5 16Gb (2X8) 4800Mhz Cl40 Ddr5 Dizustu Bilgisayar BellekSatıcı: Garaj Onlıne
1.937,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 1937.89 Crucial 16GB Kit (2X8GB) Ddr5 4800 Sodımm CL40 (16GBIT) CT2K8G48C40S5 Notebook Ram BellekSatıcı: GarajOnline | 1 yorum
2.061,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 2061.81 Crucial 16GB (2x8GB) DDR5 4800MHz CL40 1.1V Notebook Ram1 yorum
2.518,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 2518.00 Crucial 2X8gb 4800Mhz Ddr5 Ct2k8g48c40s5 RamSatıcı: Bizedebak
3.282,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
7 3282.11