Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial 32Gb Ddr5 4800Mhz Ct32g48c40u5 Pc Ram
Satıcı: NusratBilişim
30.418,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 30418.60
Crucial CT32G48C40U5 - 32GB DDR5-4800 Udımm Pc Ram Bellek CL40 (16GBIT)
Satıcı: Nusrat Bilişim | 2 yorum
32.533,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 32533.23
Crucial CT32G48C40U5 32 GB DDR5 4800 MHz CL40 Ram Satıcı: ernpazarlama
44.401,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 44401.50
Crucial Ddr5 Ram 32 Gb 4800 Mhz, Pc Bilgisayar Belleği, Cl40 - Ct32g48c40u5
Satıcı: ylmzhome
67.688,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 67688.20
Crucial 32GB DDR5 4800Mhz CT32G48C40U5 Pc Ram Satıcı: Erenler Ticaret
78.257,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 78257.64
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM