Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

Crucial CT32G56C46S5 32 GB 5600 MT Fiyatları

Crucial 32GB DDR5 5600MHZ CL46 NOTEBOOK RAM VALUE CT32G56C46S5

Satıcı: Alfamaks

18.031,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 18031.02
Crucial CT32G56C46S5 32 GB DDR5 5600 MHz CL46 Notebook Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

18.353,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 18353.08
Crucial 32GB Ddr5 5600 Sodımm CL46 (16GBIT) Notebook Ram Bellek CT32G56C46S5

Satıcı: notebookyedekparca | 76 yorum

18.619,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 18619.02
Crucial Ct32g56c46s5 32 Gb Ddr5 32 Bit 5600 Mhz Cl46 Bellek

Satıcı: UYGUNURUNAL

18.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 18699.10
Crucial Ct32g56c46s5 32 Gb Ddr5 5600 Mhz Cl46 Notebook Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

20.180,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20180.10
Crucial 32 GB 5600 MHz CL46 CT32G56C46S5 DDR5 Ram

Satıcı: TECHBURADA

20.591,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 20591.01
Crucial CT32G56C46S5 32 GB DDR5 5600 MHz CL46 Notebook Ram

Satıcı: Techburada

20.791,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 20791.08
Crucial 32gb 5600mhz Ddr5 Cruso5600/32 Notebook Ram

Satıcı: GumusBilisimComTr

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 20899.00
CRUCIAL 32GB DDR5 5600Mhz CL46 Notebook Ram CT32G56C46S5 (1.1V)

Satıcı: TECHBURADA

20.927,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 20927.04
Crucial CT32G56C46S5 32GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Bellek

Satıcı: notebookstore

21.877,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 21877.57
Crucıal 32GB Ddr5 5600MHZ CL46 Notebook Ram CT32G56C46S5 (1.1V)

Satıcı: bölükbaşılar

21.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 21985.00
Crucial CT32G56C46S5 32GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

22.224,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 22224.00
CRUCİAL 32GB DDR5 5600MHz CL46 1.1V SODIMM Notebook Ram CT32G56C46S5.M16D1

Satıcı: exbilisim

22.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 22499.00
CRUCIAL 32GB DDR5 5600MHZ CL46 NOTEBOOK RAM VALUE CRUSO5600/32

Satıcı: onlinealisverisyap

22.919,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 22929

Crucial CT32G56C46S5 32 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Crucial CT32G56C46S5 32 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Crucial CT32G56C46S5 32 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.