Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial Ct51264bd160b.c16fkd 4Gb Udımm Pc3l-12800 Ddr3l 1600Mhz Desktop Ram
Satıcı: Ofisgruptedarik
934,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 934.10
Crucial 4Gb 1600Mhz Cl11 Ct51264bd160b Ddr3l 1.35V Masaüstü Ram
Satıcı: Ofisgruptedarik
935,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 935.00
Crucial 4 GB DDR3 1600 MHz CL11 RAM Bellek 1,35V Yüksek Performans İçin Uygun CT51264BD160B
Satıcı: OFISGRUP | 2 yorum
1.085,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 1085.00
Crucial 4GB 1600MHz DDR3 Ram CT51264BD160B Düşük Gecikme CL Değeri ile Yüksek Performans
Satıcı: OFISGRUP | 5 yorum
1.150,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 1150.00