Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: İntros
949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 949.00 Crucial Ct8g48c40u5 - 8gb Ddr5-4800 Udımm Pc Ram Bellek Cl40 (16gbit)Satıcı: YorulmazPC
900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
2 900.00 Crucial Ct8g48c40u5 - 8gb Ddr5-4800 Udımm Pc Ram Bellek Cl40 (16gbit)Satıcı: EE BİLİŞİM
903,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 903.55 Crucial 8GB 4800MHz DDR5 CL40 Ram - CT8G48C40USatıcı: EE BİLİŞİM KURUMSAL | 43 yorum
930,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 930.02 Crucial CT8G48C40U5 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 RamSatıcı: Aison | 3 yorum
978,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 978.24 Crucial 8GB 4800MHz DDR5 CT8G48C40U5Satıcı: GarajOnline
1.065,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 1065.82 Crucial CT8G48C40U5 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 RamSatıcı: onlinealisverisyap
1.090,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 1090.76 Crucıal 8Gb Ddr5 4800 Cl40 1.1V Udımm Single Desktop Memory 1.104,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 1104.52 Crucial Ct8g48c40u5 8Gb 4800Mhz Cl40 Ddr5 Masaustu Bilgisayar BellekSatıcı: Garaj Onlıne
1.121,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 1121.21 Crucial CT8G48C40U5 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 RamSatıcı: GarajOnline
1.126,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 1126.87 Crucial PC Ram Bellek 8GB DDR5 4800 MHz (CT8G48C40U5) 1.204,71 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 1214.71 Crucial PC Ram Bellek 8GB DDR5 4800 MHz (CT8G48C40U5)Satıcı: elitstore
1.302,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
12 1302.39