Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial CT8G4SFS832A 8 GB DDR4 3200 MHz Notebook Ram Satıcı: Yekdane | 2 yorum
3.571,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 3571.39
CRUCIAL 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE CT8G4SFS832A Satıcı: onlinealisverisyap
3.691,24 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 3701.24
Crucial 8GB DDR4 3200MHz CT8G4SFS832A Notebook Ram Yüksek Performanslı CL Değeri Düşük Soğutucu Var
Satıcı: OFISGRUP | 1 yorum
3.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 3850.00
Crucial 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE CT8G4SFS832A Satıcı: OFİSGRUP KURUMSAL
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
4 3999.00
Crucial Ct8g4sfs832a 8gb 3200mhz Ddr4 Notebook Ram Satıcı: OFİSGRUP KURUMSAL
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 3999.00
Crucial 8GB DDR4 3200MHZ Notebook Ram CT8G4SFS832A Yüksek Performans ile Oyun ve Tasarım Uyumlu
Satıcı: kuralay
4.017,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 4017.39
Crucial CT8G4SFS832A 8 GB DDR4 3200 MHz Notebook Ram Satıcı: core-bilgisayar
4.840,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 4840.28
Crucial 8GB DDR4 3200Mhz CT8G4SFS832A Notebook Ram Satıcı: Harcabitmez
6.228,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
8 6228.09
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM