Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Crucial Pro 16GB 6000MHz DDR5 CP16G60C48U5 Soğutuculu Satıcı: Hera Global Bilişim
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 10009
Crucial Pro 16GB DDR5-6000 Udımm CL48 Masaüstü Pc Ram Bellek CP16G60C48U5
Satıcı: HeraGlobalBilişim | 11 yorum
10.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 10499.00
Crucial Pro CP16G60C48U5 16 GB DDR5 6000 MHz CL48 Ram Satıcı: teknowith
13.419,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 13419.12
Crucial Pro CP16G60C48U5 16 GB DDR5 6000 MHz CL48 Ram Satıcı: 2tbilgisayar
14.054,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 14054.60
Crucıal Pro 16Gb Ddr5 6000Mhz Udımm Cl48 Cp16g60c48u5 Soğutuculu
Satıcı: 2tbilgisayar
14.191,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 14191.80
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM