Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

Crucial Pro 64 GB 5600 MT Fiyatları

Crucial Pro CP2K32G56C46U5 64GB (2x32) 5600MHz DDR5 CL46 UDIMM Masaüstü Bilgisayar Bellek

Satıcı: Troy Bilgisayar

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 38999.00
Crucial Pro CP2K32G56C46U5 64 GB (2x32) DDR5 5600 MHz CL46 Ram

Satıcı: troybilgisayar

40.433,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 40433.08
Crucial Pro 64GB Kit (2X32GB) DDR5-5600 Udımm CL46 Masaüstü Pc Ram Bellek CP2K32G56C46U5

Satıcı: troybilgisayar | 5 yorum

42.869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 42869.00
Crucial Pro 64 Gb Kit (2X32Gb) Ddr5 5600Mhz Cl46 Cp2K32G56C46U5 Pc Ram

Satıcı: TECHBURADA

44.153,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 44153.01
Crucial Pro CP2K32G56C46U5 64 GB (2x32) DDR5 5600 MHz CL46 Ram

Satıcı: Techburada

44.159,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 44159.08
Crucial Pro 64 GB Kit (2X32GB) DDR5 5600MHz CL46 CP2K32G56C46U5 Pc Ram

Satıcı: TECHBURADA

44.639,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 44639.04
Crucial PRO 64GB (2X32GB) DDR5 5600MHZ SOĞUTUCULU

Satıcı: Techburada

44.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 44799.00
Crucial PRO 64GB (2X32GB) DDR5 5600MHZ SOĞUTUCULU

Satıcı: Cosmony Teknoloji

44.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 44899.00
Crucial CP2K32G56C46U5 64 GB (2x32) DDR5 5600Mhz CL46 Bilgisayar Bellek

Satıcı: Parnetmarket

64.241,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 64241.60

Crucial Pro 64 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Crucial Pro 64 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

Crucial Pro 64 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.