Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

Crucial Pro 96 GB 5600 MT Fiyatları

Crucial Pro CP2K48G56C46U5 96 GB (2x48) DDR5 5600 MHz CL46 Ram

Satıcı: GarajOnline

53.359,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 53359.08
Crucial Pro 96GB Kit (2X48GB) DDR5-5600 Udımm CL46 Masaüstü Pc Ram Bellek CP2K48G56C46U5

Satıcı: GarajOnline | 4 yorum

53.939,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 53939.07
Crucial Pro CP2K48G56C46U5 96 GB (2x48) DDR5 5600 MHz CL46 Ram

Satıcı: hmdbilgisayar

54.183,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 54183.25
Crucial Pro 96GB (2x48GB) DDR5 5600MHz CP2K48G56C46U5 Soğutuculu

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

56.399,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 56399.06
Crucial Pro 96GB Kit (2x48GB) DDR5-5600 UDIMM CL46 MASAÜSTÜ PC RAM BELLEK CP2K48G56C46U5

Satıcı: Garaj Online Elektronik

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 57999.00
Crucial Pro 96GB Kit (2x48GB) DDR5-5600 UDIMM CL46 MASAÜSTÜ PC RAM BELLEK CP2K48G56C46U5

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

59.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 59999.00
Crucial Pro Cp2k48g56c46u5 96 Gb (2X48) Ddr5 5600 Mhz Cl46 Ram

Satıcı: BizdeBul

61.039,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 61039.80
Crucial Pro DDR5 RAM 96GB Kit (2x48GB) 5600MHz CP2K48G56C46U5 PC Ram

Satıcı: BizdeBul

63.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 63859.00
Crucial Crucıal Pro 96GB (2X48GB) 5600MHZ Ddr5 Soğutuculu Pc Ram CP2K48G56C46U5 - 1

Satıcı: EK_AY bilişim

65.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 65800.00
Crucial Pro CP2K48G56C46U5 96GB (2x48) 5600MHz DDR5 CL46 UDIMM Masaüstü Bilgisayar Bellek

Satıcı: Teknoberk

88.313,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 88313.00
Crucial Pro Ddr5 Ram 96 Gb Kit (2X48 Gb) 5600 Mhz, Intel Xmp 3.0 / Amd Expo, Pc Bilgisayar Ram'i - Cp2k48g56c46u5

Satıcı: ylmzhome

130.979,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 130979.50
Crucial Pro 96GB (2x48GB) DDR5 5600MHz CP2K48G56C46U5 Soğutuculu

Satıcı: Erenler Ticaret

151.431,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 151431.88

Crucial Pro 96 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Crucial Pro 96 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

Crucial Pro 96 GB 5600 MT Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

relliv Profil Resmi

8 yorum

relliv @epey, neden RAM'lerde CL değerlerini yazmıyorsunuz? Filtrelerde de bunu görebilsek harika olurdu.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Egoist Filtreleme seçeneklerinde mevcut.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.