Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

Crucial Pro 32 GB 5600 MT Fiyatları

Crucial Pro 32GB DDR5-5600 UDIMM CL46 MASAÜSTÜ PC RAM BELLEK CP32G56C46U5

Satıcı: teknoartgaming

20.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 sn önce

1 20909
Crucial Pro CP32G56C46U5 32 GB DDR5 5600 MHz CL46 Ram

Satıcı: NellsonJackson

20.967,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 20967.26
Crucial Pro 32Gb 5600Mhz Ddr5 Cp32g56c46u5 Soğutuculu

Satıcı: Techburada

22.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 22999.00
Crucial Pro CP32G56C46U5 32 GB DDR5 5600 MHz CL46 Ram

Satıcı: Techburada

22.999,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 22999.08
Crucial Pro 32GB 5600Mhz DDR5 CP32G56C46U5 Soğutuculu

Satıcı: TECHBURADA

23.264,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 23264.01
Crucial Pro 32GB DDR5-5600 Udımm CL46 Masaüstü Pc Ram Bellek CP32G56C46U5

Satıcı: TECHBURADA

23.327,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 23327.05
Crucial Pro 32GB DDR5-5600 Udımm CL46 Masaüstü Pc Ram Bellek CP32G56C46U5

Satıcı: bakirkoyelectronics | 5 yorum

23.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 23990.00
Crucial Pro Cp32g56c46u5 32gb 5600mhz Cl46 Ddr5 Udımm Masaüstü Bilgisayar Bellek

Satıcı: Techburada

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 23999.00
Crucial Pro 32GB DDR5-5600 Udımm CL46 Masaüstü Pc Ram Bellek CP32G56C46U5

Satıcı: Bakirkoyelectronics

24.250,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 24260
Crucial 32GB PRO DDR5-5600 UDIMM CL46 (16Gbit) Soğutuculu PC RAM

1 yorum

24.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 24839.00
Crucial 32GB Ddr5 5600MHZ CL46 1.1V CP32G56C46U5 Pc Ram

Satıcı: Datasent

37.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 37000.00

Crucial Pro 32 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Crucial Pro 32 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

Crucial Pro 32 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.