Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Dahua C300 8 GB 3200 MT Fiyatları

Dahua 8GB 3200MHz DDR4 CL19 Notebook Ram (DHi-DDR-C300S8G32)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

3.440,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3440.07
DAHUA DDR-C300S8G32 8GB DDR4 3200Mhz Notebook Bellek (Siyah)

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.750,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 3750.59
Dahua C300s8g32 8Gb Ddr4 3200Mhz Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.757,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3757.80
Dahua DHI-DDR-C300S8G32 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 3849.00
Dahua DHI-DDR-C300S8G32 8 GB DDR4 3200 MHz CL19 Notebook Ram

Satıcı: lowellteknoloji

3.863,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 3863.08
DAHUA C300 Serisi 8GB RAM DDR4 3200MHz CL22-22-51 1,2V Bellek Dizüstü Bilgisayarlar için DHI-DDR-C300S8G32

Satıcı: netsiparis

3.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 3890
Dahua DHI-DDR-C300S8G32 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

3.881,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 3881.45
Dahua 8 Gb 3200 Mhz Cl19 Dhı-Ddr-C300s8g32 Ddr4 Ram

Satıcı: Kraft Online

3.960,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3960.90
Dahua DHI-DDR-C300S8G32 8 GB DDR4 3200 MHz CL19 Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

3.970,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 3970.52
Krk Dahua DDR-C300S8G32 8gb Ddr4 3200MHZ CL22 Notebook Ram Krk

Satıcı: bibulabilsek

3.988,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 3988.00
DAHUA DDR-C300S8G32 8GB DDR4 3200Mhz Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.014,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 4014.83
DAHUA C300S8G32, 8Gb, 3200Mhz, DDR4, Sodimm Notebook RAM, 1,2V, CL22

Satıcı: UZMANLARPC

4.405,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 4405.59

Dahua C300 8 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Dahua C300 8 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 30 mm
• Derinlik 4 mm

Dahua C300 8 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.