Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

G.Skill Flare X 16 GB 3200 MT Fiyatları

GSkill Flare X 16GB(2x8GB) 3200MHz DDR4 Ram (F4-3200C16D-16GFX)

Satıcı: toplamabilgisayar | 169 yorum

6.097,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6097.00
G.Skill Flare X F4-3200C16D-16GFX 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: elektronikdepo

6.097,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 6097.00
G.Skill Flare X F4-3200C16D-16GFX 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz CL16 Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

6.820,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 6820.83
GSKILL 16GB (2X 8GB) DDR4 3200MHZ CL16 DUAL KIT PC RAM FLARE X F4-3200C16D-16GFX (AMD UYUMLU)

Satıcı: onlinealisverisyap

6.853,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 6853.81
G.skill Flare X 16 Gb (2X8) 3200 Mhz Cl16 F4-3200C16d-16Gfx Ddr4 Masaüstü Ram

Satıcı: Ofisgruptedarik

6.872,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6872.30
G.Skill Flare X 16 GB (2x8) 3200 MHz CL16 F4-3200C16D-16GFX DDR4 Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

6.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 6949
Gskıll 16Gb (2X 8Gb) Ddr4 3200Mhz Cl16 Dual Kıt Pc Ram Flare X F4-3200C16d-16Gfx (Amd Uyumlu)

Satıcı: onlinealisverisyap

6.956,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6956.60
G.Skill Flare X 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 F4-3200C16D-16GFX Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

7.056,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 7056.05
G.Skill Flare X 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 CL16 F4-3200C16D-16GFX Ram

Satıcı: netsipariş

7.126,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 7126.50
Binbir Göz Bilgisayar Gskıll 16GB (2X8GB) 3200MHZ Ddr4 Flare x Soğutuculu F4-3200C16D-16GFX Pc Ram

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

10.334,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10334.24

G.Skill Flare X 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Flare X 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

G.Skill Flare X 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.