Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
32 dk önceki fiyat
1 4609 G.SKILL Flare X5 Series 32GB (2 x 16GB) 288pin SDRAM DDR5 5600 (PC5-44800) CL30-36-36-89 1,25V Dual Channel Desktop Memory Model F5-5600J3036D16GX2 -FX5 (Mat Siyah)Satıcı: Hema Bilişim
4.932,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 4932.85 G Skill Gskıll Flare X5 Ddr5-5600mhz Cl30 32gb (2x16gb) Dual 1.25v Amd F5-5600j3036d16gx2-fx5Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
5.592,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 5592.00 GSKILL 32GB (2x16GB) Flare X5 Siyah DDR5 5600MHz CL30 1.25V PC Ram9 yorum
5.592,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 5592.00 Gskıll Flare X5 DDR5-5600MHZ CL30 32GB (2X16GB) Dual 1.25V Amd F5-5600J3036D16GX2-FX5Satıcı: Bypazar | 1 yorum
13.774,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 13774.00