Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
5.199,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 5199.51 GSKILL 32GB (2X 16GB) DDR5 6000MHZ CL30 DUAL KIT PC RAM FLARE X5 F5-6000J3038F16GX2-FX5Satıcı: DEY ELEKTRONİK
5.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 5399.00 GSkill 32GB (2X 16GB) DDR5 6000MHZ CL30 DUAL KIT PC RAM FLARE X5 F5-6000J3038F16GX2-FX5Satıcı: Dey Elektronik
5.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 5449.00 G.Skill Flare X5 F5-6000J3038F16GX2-FX5 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL30 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
5.482,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 5482.40 G.Skill Flare X5 F5-6000J3038F16Gx2-Fx5 32 GB (2x 16 GB) Ddr5 6000 MHz Cl30 Dual Kit RAMSatıcı: DEY ELEKTRONİK
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 5499.00 G Skill Gskıll 32gb (2x 16gb) Ddr5 6000mhz Cl30 Dual Kıt Pc Ram Flare X5 F5-6000j3038f16gx2-fx5Satıcı: DEY ELEKTRONİK
5.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5579.00 G Skill Gskıll 32gb (2x 16gb) Ddr5 6000mhz Cl30 Dual Kıt Pc Ram Flare X5 F5-6000j3038f16gx2-fx5Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
5.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 5739.00 GSKILL 32GB (2x16GB) Flare X5 Siyah DDR5 6000MHz CL30 1.35V Dual Kit Ram1 yorum
5.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 5739.00