Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
59 dk önceki fiyat
1 4609.27 G.Skill Flare X5 F5-6000J3238F16GX2-FX5 Memory Module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHzSatıcı: DEY ELEKTRONİK
5.089,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
2 5089.00 G Skill Gskıll Flare X5 Ddr5-6000mhz Cl32 32gb (2x16gb) Dual 1.35v Amd F5-6000j3238f16gx2-fx5Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
5.210,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 5210.00 GSKILL 32GB (2x16GB) Flare X5 Siyah DDR5 6000MHz CL32 1.35V PC Ram4 yorum
5.210,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 5210.00 GSKILL Flare X5 DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2X16GB) DUAL 1.35V AMD F5-6000J3238F16GX2-FX5Satıcı: DEY ELEKTRONİK
5.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
5 5349.00 GSkill Flare X5 DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2X16GB) DUAL 1.35V AMD F5-6000J3238F16GX2-FX5Satıcı: Dey Elektronik
5.419,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
6 5419.00 GSKILL Flare X5 DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2X16GB) DUAL 1.35V AMD F5-6000J3238F16GX2-FX5Satıcı: DEY ELEKTRONİK
5.444,01 TL + Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
7 5454.01 Gskill Flare X5 F5-6000J3238F16GX2-FX5 DDR5 6000 Mhz 32GB (2x16GB) Dual 1.35 V AMD CL 32 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
5.703,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 5703.71 Gskıll Flare X5 DDR5-6000MHZ CL32 32GB (2X16GB) Dual 1.35V Amd F5-6000J3238F16GX2-FX5Satıcı: Bypazar | 1 yorum
12.244,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
9 12244.00