Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
4.850,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 4850.49 G.Skill 32GB(2x16) Flare X5 6000mhz CL36 DDR5 AMD EXPO Ram (F5-6000J3636F16GX2-FX5) 4.919,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 4929 GSkill Flare X5 DDR5-6000Mhz CL36 32GB (2X16GB) F5-6000J3636F16GX2-FX5Satıcı: Dey Elektronik
5.021,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 5021.44 GSKILL Flare X5 DDR5-6000Mhz CL36 32GB (2X16GB) DUAL (36-36-36-96) 1.35V AMD EXPO Teknoloji Ram F5-6000J3636F16GX2-FX5Satıcı: DEY ELEKTRONİK
5.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
4 5029.00 G Skill Gskıll Flare X5 Ddr5-6000mhz Cl36 32gb (2x16gb) F5-6000j3636f16gx2-fx5Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
5.121,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 5121.00 GSKILL 32GB (2x16GB) FLARE X5 DDR5 6000MHz CL36 1.35V PC RAM1 yorum
5.121,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 5121.00 Gskıll Flare X5 DDR5-6000MHZ CL36 32GB (2X16GB) F5-6000J3636F16GX2-FX5Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 6 yorum
5.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 5299.00 G.Skill Flare X5 F5-6000J3636F16GX2-FX5 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL36 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK | 3 yorum
5.346,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 5346.50 GSKILL 32GB (2X 16GB) DDR5 6000MHZ CL36 DUIAL KIT PC RAM FLARE F5-6000J3636F16GX2-FX5 5.915,81 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 5925.81 G.Skill Flare X5 F5-6000J3636F16GX2-FX5 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL36 RamSatıcı: onlinealisverisyap
6.032,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
10 6032.83 G.Skill Flare X5 F5-6000J3636F16GX2-FX5 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL36 RamSatıcı: zmteknoloji
6.162,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
11 6162.23 GSKILL Flare X5 DDR5-6000Mhz CL36 32GB (2X16GB) DUAL (36-36-36-96) 1.35V AMD EXPO Teknoloji Ram F5-6000J3636F16GX2-FX5Satıcı: onlinealisverisyap
6.707,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
12 6707.44 Gskill Flare X5 Siyah 32Gb (2X16gb) Ddr5-6000Mhz Dual F5-6000J3636f16gx2-Fx5 RamSatıcı: Bizedebak
6.921,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
13 6921.06 GSkill Flare X5 DDR5-6000Mhz CL36 32GB (2X16GB) F5-6000J3636F16GX2-FX5Satıcı: onlinealisverisyap
7.210,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 7210.03 G.skill Flare X5 Ddr5-6000Mhz Cl36 32Gb (2X16gb) F5-6000J3636f16gx2-Fx5 11.348,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
15 11348.99