Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

G.Skill Ripjaws 16 GB 2400 MT Fiyatları

G.Skill Ripjaws F4-2400C16S-16GRS 16 GB DDR4 2400 MHz CL16 Ram

Satıcı: ebz

5.902,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5902.71
G.Skill Ripjaws F4-2400C16S-16GRS 16 GB DDR4 2400 MHz CL16 Ram

Satıcı: ramazanmutlu

6.063,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 6063.43
GSkill Gskıll 16Gb Ddr4 2400Mhz Cl16 Notebook Ram Rıpjaws F4-2400C16S-16Grs

Satıcı: ramazanmutlu

6.078,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 6078.61
GSKILL 16GB DDR4 2400MHZ CL16 NOTEBOOK RAM RIPJAWS F4-2400C16S-16GRS

Satıcı: onlinealisverisyap

6.151,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 6161.24
Gskıll 16Gb Ddr4 2400Mhz Cl16 Notebook Ram Rıpjaws F4-2400C16s-16Grs

Satıcı: onlinealisverisyap

6.243,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 6243.30
Gskıll 16Gb Ddr4 2400Mhz Cl16 Notebook Ram Rıpjaws F4-2400C16s-16Grs

Satıcı: ZmTeknoloji

6.262,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6262.00
GSkill Gskıll 16Gb Ddr4 2400Mhz Cl16 Notebook Ram Rıpjaws F4-2400C16S-16Grs

Satıcı: onlinealisverisyap

6.333,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 6333.29
GSKILL 16GB DDR4 2400MHZ CL16 NOTEBOOK RAM RIPJAWS F4-2400C16S-16GRS

Satıcı: onlinealisverisyap

6.617,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 6617.88
GSkill Ripjaws 16 GB DDR4 2400 Mhz Ram CL16 Yüksek Performanslı Oyun ve Tasarım Uyumlu F4-2400C16S-16GRS Ram

Satıcı: Hızlı Stok | 5 yorum

8.992,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 8992.78

G.Skill Ripjaws 16 GB 2400 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Ripjaws 16 GB 2400 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

G.Skill Ripjaws 16 GB 2400 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.