Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

G.Skill Ripjaws 32 GB 3200 MT Fiyatları

G-Skill F4-3200C22S-32GRS 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: ebz

13.449,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 13449.47
G-Skill F4-3200C22S-32GRS 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: ramazanmutlu

13.890,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 13890.26
GSKILL Ripjaws DDR4-3200Mhz CL22 32GB SO-DIMM (22-22-22-52) 1.2V

Satıcı: ramazanmutlu

13.901,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 13901.58
GSKILL 32GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM RIPJAWS F4-3200C22S-32GRS

Satıcı: onlinealisverisyap

14.262,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 14272
Gskıll 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Notebook Ram Rıpjaws F4-3200C22s-32Grs

Satıcı: ramazanmutlu

14.464,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 14464.10
Gskıll 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Notebook Ram Rıpjaws F4-3200C22s-32Grs

Satıcı: onlinealisverisyap

14.478,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 14478.10
GSKILL Ripjaws DDR4-3200Mhz CL22 32GB SO-DIMM (22-22-22-52) 1.2V

Satıcı: onlinealisverisyap

14.677,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 14677.39
GSkill Gskıll 32GB Ddr4 3200MHZ CL22 Notebook Ram Rıpjaws F4-3200C22S-32GRS

Satıcı: onlinealisverisyap

15.787,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 15787.88
GSkill Gskıll 32GB Ddr4 3200MHZ CL22 Notebook Ram Rıpjaws F4-3200C22S-32GRS

Satıcı: Hızlı Stok

20.594,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 20594.00

G.Skill Ripjaws 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Ripjaws 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

G.Skill Ripjaws 32 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.