Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

G.Skill Ripjaws 8 GB 3200 MT Fiyatları

Gskıll 8gb Ddr4 3200MHZ CL22 Notebook Ram Rıpjaws F4-3200C22S-8GRS

Satıcı: Pazaryon | 2 yorum

3.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3849.00
GSKILL 8GB DDR4 3200 MHz CL22 NOTEBOOK Ram RIPJAWS F4-3200C22S-8G

Satıcı: mediamarkt

3.802,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3802.50
Gskill Ripjaws Ddr4-3200 Mhz 8 GB Cl22 So-Dimm Single Notebook Ram (F4-3200C22S-8Grs) 3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 3899.00
GSKILL 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM RIPJAWS F4-3200C22S-8GRS

Satıcı: MEDIAMARKT

3.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 3900.00
Gskıll 8gb Ddr4 3200MHZ CL22 Notebook Ram Rıpjaws F4-3200C22S-8GRS

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

3.941,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 3941.55
GSKILL 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM RIPJAWS F4-3200C22S-8GRS

Satıcı: Teknoklik

4.523,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4523.31
GSKILL 8GB DDR4 3200 MHz CL22 NOTEBOOK Ram RIPJAWS F4-3200C22S-8G

Satıcı: Teknoklik

4.562,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4562.28
GSKILL 8GB (1x8GB) Ripjaws DDR4 3200MHz CL22 1.2V Notebook Ram

37 yorum

4.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 4579.00
G Skill G.Skill Ripjaws 8GB DDR4 3200MHz CL22 Notebook Bellek

Satıcı: Teknoklik

4.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4679.00

G.Skill Ripjaws 8 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Ripjaws 8 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

G.Skill Ripjaws 8 GB 3200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

G.Skill Ripjaws 8 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.