Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

G.Skill Ripjaws M5 32 GB 6400 MT Fiyatları

Gskıll 32GB (2x 16GB) Ddr5 6400MHZ CL36 Rgb Dual Kıt Pc Ram Rıpjaws M5 F5-6400J3648F16GX2-RM5RK - HBCV00008MK3NT-1

Satıcı: Siber Bilişim Elektronik | 1 yorum

25.755,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 25755.40
Gskıll Ripjaws M5 Siyah Rgb Ddr5-6400Mhz Cl36 32Gb (2X16gb) Dual (36-48-48-96) 1.35V

Satıcı: Lugo

27.114,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 27114.10
G.skill Ripjaws M5 32Gb (2X16) 6400Mhz Cl36 Ddr5 Rgb Pc Ram F5-6400J3648f16gx2-Rm5rk

Satıcı: Techburada

27.549,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 27549.10
Gskıll Ripjaws M5 RGB F5-6400J3648F16GX2-RM5RK 32 GB (2x16) DDR5 6400 MHz CL36 Kit Ram

Satıcı: Ronin_Bilgisayar

27.857,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 27857.60
GSkill Gskıll Ripjaws M5 Siyah Rgb DDR5-6400MHZ CL36 32GB (2X16GB) Dual (36-48-48-96) 1.35V

Satıcı: Lugo | 38 yorum

28.008,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 28008.34
Gskıll Ripjaws M5 RGB F5-6400J3648F16GX2-RM5RK 32 GB (2x16) DDR5 6400 MHz CL36 Kit Ram

Satıcı: lugo

28.059,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 28059.08
G Skill G.Skill Ripjaws M5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6400MHz CL36 Masaüstü Bellek

Satıcı: Techburada

28.309,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 28309.05
GSKILL 32GB (2x16GB) Ripjaws M5 RGB DDR5 6400MHz CL36 1.35V Dual Kit Ram

1 yorum

28.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 28399.00
Gskill Ripjaws M5 Rgb 32Gb (2X16Gb) Ddr5 6400Mhz Cl36 İntel Xmp Dual Kit Ram

Satıcı: LUGO

28.669,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 28669.06
Gskill Ripjaws M5 Rgb 32Gb (2X16Gb) Ddr5 6400Mhz Cl36 İntel Xmp Dual Kit Ram

Satıcı: TECHBURADA

28.684,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 28684.31
GSKILL Ripjaws M5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6400Mhz CL36 INTEL XMP Dual Kit Ram

Satıcı: TECHBURADA

30.095,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 30095.09
GSKILL Ripjaws M5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6400Mhz CL36 INTEL XMP Dual Kit Ram

Satıcı: Ronin Bilgisayar

31.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 31100.00
GSKILL 32GB (2x16GB) Ripjaws M5 Beyaz RGB DDR5 6400MHz CL36 1.35V Dual Kit Ram

1 yorum

31.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 31199.00
G.Skill 32GB(2x16) Ripjaws M5 Beyaz RGB 6400mhz CL36 DDR5 Ram (F5-6400J3648F16GX2-RM5RW) 34.054,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

14 34064
G.Skill 32GB(2x16) Ripjaws M5 Siyah RGB 6400mhz CL36 DDR5 Ram (F5-6400J3648F16GX2-RM5RK) 34.054,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

15 34064
G Skill GSkill Gskıll Ripjaws M5 Beyaz Rgb DDR5-6400MHZ CL36 32GB (2X16GB) Dual (36-48-48-96) 1.35V

Satıcı: Teknoklik

35.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 35099.00

G.Skill Ripjaws M5 32 GB 6400 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Ripjaws M5 32 GB 6400 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları F5-6400J3648F16GX2-RM5RK F5-6400J3648F16GX2-RM5RW

G.Skill Ripjaws M5 32 GB 6400 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.