Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

G.Skill Ripjaws S5 16 GB 5200 MT Fiyatları

GSKILL Ripjaws S5 Black 16GB (1x16GB) 5200MHz CL40 DDR5 Gaming Ram (F5-5200J4040A16GX1-RS5K) 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 11499.00
GSKILL 16GB Ripjaws S5 DDR5 5200Mhz CL40 XMP Single Kit Ram

Satıcı: incehesap

11.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 11979.00
Gskıll Ripjaws S5 Black 16gb 1x16gb 5200mhz Cl40 Ddr5 Gaming Abab35gsı0003

Satıcı: incehesap

12.014,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 12014.10
G.Skill Ripjaws S5 Intel XMP 16GB (1 * 16GB) DDR5 5200 MHz CL40-40-40-83 1.40V Masaüstü RAM Bellek - F5-5200J4040A16GX1-RS5K

Satıcı: incehesap

12.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 12379
Gskıll 16GB 5200MHZ Ddr5 Ripjaws CL40 Ram F5-5200J4040A16GX1-RS5K - 1

Satıcı: incehesap | 1 yorum

12.461,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 12461.07
G Skill G.Skill Ripjaws S5 F5-5200J4040A16GX1-RS5K 16GB DDR5 5200MHz CL40 Masaüstü Bellek

Satıcı: incehesap

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 12499.00
Gskıll Ripjaws S5 Black 16gb 1x16gb 5200mhz Cl40 Ddr5 Gaming Abab35gsı0003

Satıcı: Netsiparis

12.884,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 12884.32
GSKILL 16GB Ripjaws S5 DDR5 5200Mhz CL40 XMP Single Kit Ram

Satıcı: netsipariş

12.922,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 12922.50
GSKILL 16GB DDR5 5200MHZ Ripjaws CL40 RAM F5-5200J4040A16GX1-RS5K

Satıcı: netsiparis

13.383,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

9 13383.56
Gskıll Ripjaws F5-5200J4040a16gx1-Rs5k S5 Siyah Ddr5-5200Mhz Cl40 16Gb (1X16gb) Single (40-40-40-83) 1.10V Xmp 3.0/Expo

Satıcı: Netsiparis

13.817,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13817.30

G.Skill Ripjaws S5 16 GB 5200 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Ripjaws S5 16 GB 5200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

G.Skill Ripjaws S5 16 GB 5200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.