Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

G.Skill Ripjaws S5 24 GB 5200 MT Fiyatları

Gskill RIPJAWS S5 F5-5200J4040A24GX1-RS5K 24 GB DDR5 5200 MHZ CL40 Ram

Satıcı: ebz

12.917,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 12917.71
Gskill RIPJAWS S5 F5-5200J4040A24GX1-RS5K 24 GB DDR5 5200 MHZ CL40 Ram

Satıcı: Netsiparis

13.141,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 13141.10
Gskill 24Gb Ripjaws S5 5200Mhz Cl40 Ddr5 Xmp Siyah Single Kit Ram (F5-5200J4040A24Gx1-Rs5K)

Satıcı: netsipariş

13.178,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 13178.30
G.Skill Ripjaws S5 24 GB 5200 MHz CL40 F5-5200J4040A24GX1-RS5K DDR5 Ram

Satıcı: netsiparis

13.390,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 13400.2
Gskill 24Gb Ripjaws S5 5200Mhz Cl40 Ddr5 Xmp Siyah Single Kit Ram (F5-5200J4040A24Gx1-Rs5K)

Satıcı: ramazanmutlu

13.661,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 13661.53
GSKILL 24GB DDR5 5200MHZ CL40 PC RAM RIPJAWS S5 F5-5200J4040A24GX1-RS5K 13.709,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 13719
GSKILL 24GB DDR5 5200MHZ CL40 PC RAM RIPJAWS S5 F5-5200J4040A24GX1-RS5K 13.720,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 13730
GSkill 24GB Ripjaws S5 5200MHZ CL40 DDR5 XMP Siyah Single Kit Ram Yüksek Performans (F5-5200J4040A24GX1-RS5K)

Satıcı: ZmTeknoloji | 16 yorum

14.233,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 14233.52
GSKILL 24GB Ripjaws S5 5200Mhz CL40 DDR5 XMP Siyah Single Kit Ram (F5-5200J4040A24GX1-RS5K)

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.072,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 15072.83
G Skill G.Skill Ripjaws S5 F5-5200J4040A24GX1-RS5K 24GB DDR5 5200MHz CL40 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

15.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 15489.00
G Skill G.Skill Ripjaws S5 F5-5200J4040A24GX1-RS5K 24GB DDR5 5200MHz CL40 Masaüstü Bellek

Satıcı: Cosmony Teknoloji

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 15999.00
GSkill Gskıll F5-5200J4040A24GX1-RS5K 24GB (Tek Parça) Ddr5 5200MHZ Ripjaws S5 Pc Bellek

Satıcı: Hızlı Stok

17.537,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 17537.04
GSKILL F55200J4040A24GX1-RS5K, 24GB, DDR5, 5200MHz CL40, 1.1V, XMP 3.0, Desktop Ram

Satıcı: UZMANLARPC

18.050,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 18050.34
GSKILL 24GB (1x24GB) Ripjaws S5 DDR5 5200MHz CL40 1.10V Single Ram 30.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 30979.00

G.Skill Ripjaws S5 24 GB 5200 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Ripjaws S5 24 GB 5200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları F5-5200J4040A24GX1-RS5K F5-5200J4040A24GX1-RS5W

G.Skill Ripjaws S5 24 GB 5200 MT Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Özcan Ş******** Profil Resmi

151 yorum

Özcan Ş******** @Epey Trendyol Linki Yanlış O 2x8 Olan Versiyonu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Özcan Ş******** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.