Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Gskill RIPJAWS S5 F5-5600J4645A16GX1-RS5K 16 GB DDR5 5200 MHZ CL46 Ram Satıcı: Netsiparis
12.884,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 12884.32
GSKILL 16GB Ripjaws S5 5200Mhz CL46 DDR5 XMP Siyah Single Kit Ram (F5-5600J4645A16GX1-RS5K) Satıcı: netsipariş
12.922,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 12922.50
GSKILL 16GB Ripjaws S5 5200Mhz CL46 DDR5 XMP Siyah Single Kit Ram (F5-5600J4645A16GX1-RS5K) Satıcı: netsiparis
13.383,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 13383.56
Gskıll 16GB Ripjaws S5 5200MHZ CL46 Ddr5 Xmp Siyah Single Kit Ram (F5-5600J4645A16GX1-RS5K)
Satıcı: NCRGAME
13.742,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 13742.25
Gskıll Ripjaws F5-5600J4645a16gx1-Rs5k S5 Siyah Ddr5-5600Mhz Cl46 16Gb (1X16gb) Single (46-45-45-89) 1.10V
Satıcı: Netsiparis
13.817,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 13817.30
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TASARIM
VARYANT