Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gamers-arena | 5 yorum
8.069,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 8069.00 GSKILL 64GB (2x32GB) RipjawsV Siyah DDR4 4000MHz CL18 1.35V PC Ram1 yorum
7.928,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 7928.08 GSKILL RipjawsV 64GB (2X32) DDR4-4000Mhz CL18 (F4-4000C18D-64GVK) Dual Kit RamSatıcı: Gamers_Arena
8.077,41 TL + Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
3 8087.41 G Skill Gskıll Ripjawsv 64gb (2x32) Ddr4-4000mhz Cl18 Siyah 1.35v(f4-4000c18d-64gvk)Satıcı: Gamers Arena | 3 yorum
8.429,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 8429.00 Gskıll Ripjawsv 64Gb (2X32) Ddr4-4000Mhz Cl18 Siyah 1.35V(F4-4000C18d-64Gvk) 8.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 8559.00 G.Skill Ripjawsv F4-4000C18D-64Gvk 64 GB (2x32) Ddr4 4000 MHz Cl18 1.35V Dual Kit RAMSatıcı: Gamers Arena
8.569,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 8569.00 GSkill RipjawsV 64GB (2X32) DDR4-4000Mhz CL18 Siyah 1.35V(F4-4000C18D-64GVK) Dual Kit RamSatıcı: Gamers Arena
8.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 8849.00 G.Skill RipjawsV 64GB (2X32) DDR4 4000Mhz CL18 Siyah 1.35V Ram (F4-4000C18D-64GVK)Satıcı: Gamers_Arena | 8 yorum
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
8 8999.00