Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
45 dk önceki fiyat
1 5309 GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 NEO Siyah DDR5 6000MHz CL32 1.35V RGB PC Ram6 yorum
5.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 5369.00 G.Skill F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR PC Bellek Kiti DDR5 32GB 2 x 16GB 6000MHz 288pin DIMM F5-60Satıcı: Teknobiyotik
5.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 5609.00 Gskıll Tz5 Neo Rgb DDR5-6000MHZ CL32 32GB (2X16GB) F5-6000J3238F16GX2-TZ5NRSatıcı: DEY ELEKTRONİK | 1 yorum
5.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 5899.00 G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL32 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK | 2 yorum
6.087,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 6087.23 GSkill TZ5 Neo RGB DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2X16GB) F5-6000J3238F16GX2-TZ5NRSatıcı: Dey Elektronik
6.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 6099.00 G Skill Gskıll Tz5 Neo Rgb Ddr5-6000mhz Cl32 32gb (2x16gb) F5-6000j3238f16gx2-tz5nrSatıcı: Teknobiyotik
6.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 6259.00 GSKILL TZ5 Neo RGB DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2X16GB) F5-6000J3238F16GX2-TZ5NRSatıcı: DEY ELEKTRONİK
6.236,01 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 6246.01 G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3238F16GX2-TZ5NR 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL32 RamSatıcı: Teknobiyotik
6.380,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 6380.00