Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 yorum
6.677,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 6677.61 G.Skill 48GB(2x24) TZ5 Neo RGB EXPO 6400mhz CL32 DDR5 Ram (F5-6400J3239F24GX2-TZ5NR) 8.099,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 8109 GSKILL TZ5 Neo RGB DDR5-6400Mhz CL32 48GB (2X24GB) DUAL (32-39-39-96) 1,35V AMD EXPO TeknolojiSatıcı: DEY ELEKTRONİK
8.504,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 8504.64 G.SKILL Trident Z5 Neo RGB Serisi (AMD Expo) DDR5 RAM 48GB (2x24GB) 6400MT/s CL32-39-39-102 1.35V Masaüstü Bilgisayar Belleği UDIMM - Mat Siyah (F5-6400J3239F24GX2-TZ5NR)Satıcı: DEY ELEKTRONİK
8.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 8599.00 Gskill TZ5 Neo F5-6400J3239F24GX2-TZ5NR 48GB(2x24) RGB EXPO 6400 Mhz CL32 DDR5 RamSatıcı: TiplemeGaming
8.930,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 8930.00 G Skill GSKILL TZ5 Neo RGB DDR5-6400Mhz CL32 48GB (2X24GB) DUAL (32-39-39-96) 1,35V AMD EXPO TeknolojiSatıcı: DEY ELEKTRONİK
9.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 9179.00 G.Skill TZ5 F5-6400J3239F24Gx2-Tz5Nr Neo RGB 6400 MHz Cl32 48 GB (2x24 GB) Dual (32-39-39-96) 1.35V Ddr5 RAMSatıcı: DEY ELEKTRONİK
9.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 9179.00 Gskill TZ5 Neo F5-6400J3239F24GX2-TZ5NR 48GB(2x24) RGB EXPO 6400 Mhz CL32 DDR5 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
9.475,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
8 9475.36