Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 yorum
5.857,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 5857.20 G.Skill 32GB(2x16) Trident TZ5 Neo RGB 6000mhz CL30 DDR5 AMD EXPO Ram (F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR) 5.829,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
2 5839 GSKILL 32GB (2X 16GB) DDR5 6000MHZ CL30 DUAL KIT RGB PC RAM TRIDENT Z5 NEO F5-6000J3038F16GX2-TZ5NRSatıcı: onlinealisverisyap
6.632,71 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 6642.71 G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL30 RamSatıcı: ramazanmutlu
6.980,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 6980.90 G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL30 RamSatıcı: onlinealisverisyap
7.199,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 7199.72 Gskıll Tz5 Neo Rgb DDR5-6000MHZ CL30 32GB (2X16GB) F5-6000J3038F16GX2-TZ5NRSatıcı: onlinealisverisyap
7.307,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 7307.85 G.Skill Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR 32 GB (2x16) DDR5 6000 MHz CL30 RamSatıcı: zmteknoloji
7.314,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
7 7314.31 GSKILL TZ5 Neo RGB DDR5-6000Mhz CL30 32GB (2X16GB) F5-6000J3038F16GX2-TZ5NRSatıcı: onlinealisverisyap
8.003,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 8003.38 GSkill TZ5 Neo RGB DDR5-6000Mhz CL30 32GB (2X16GB) F5-6000J3038F16GX2-TZ5NRSatıcı: onlinealisverisyap
8.602,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 8602.12 Gskıll Tz5 Neo Rgb DDR5-6000MHZ CL30 32GB (2X16GB) F5-6000J3038F16GX2-TZ5NRSatıcı: Core Bilgisayar
8.678,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
10 8678.48