Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 9209 G.SKILL DDR5 64GB PC 5600 CL28 KIT (2x32GB) 64-TZ5RKSatıcı: DEY ELEKTRONİK
10.175,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 10175.00 GSKILL 64GB(2x32) TRIDENT Z5 RGB SİYAH DDR5 5600mhz CL28 Dual Ram9 yorum
10.465,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 10465.00 GSkill Trident Z5 RGB Siyah DDR5-5600Mhz CL28 64GB (2X32GB) DUAL F5-5600J2834F32GX2-TZ5RKSatıcı: Dey Elektronik
10.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 10769.00 G Skill Gskıll Trident Z5 Rgb Siyah Ddr5-5600mhz Cl28 64gb (2x32gb) Dual F5-5600j2834f32gx2-tz5rkSatıcı: DEY ELEKTRONİK
10.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
5 10969.00 G.Skill Trident Z5 RGB F5-5600J2834F32Gx2-Tz5Rk 64 GB (2x32 GB) Dual Ddr5 5600 MHz Cl28 RAMSatıcı: DEY ELEKTRONİK
10.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 10969.00 G-Skill Trident Z 5 64 GB (2x32 GB) DDR5 5600 MHz CL28 Dual Kıt RamSatıcı: vizyonbilgisayar
11.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
7 11299.00