Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
36 dk önceki fiyat
1 5309.11 GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 SİYAH DDR5 6000MHz CL30 1.35V RGB Dual Kit Ram3 yorum
5.403,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5403.00 D532GB 6000-30 Trident Z5 RGB bk K2 GSK | F5-6000J3040F16GX2-TZ5RKSatıcı: Hema Bilişim
5.668,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 5668.82 Gskıll Trident Z5 Rgb Siyah DDR5-6000MHZ CL30 32GB (2X16GB) F5-6000J3040F16GX2-TZ5RKSatıcı: DEY ELEKTRONİK | 3 yorum
5.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 5990.00 G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3040F16GX2-TZ5RK 32 GB (2x16) DDR5 6000 Mhz CL30 RamSatıcı: ETERNAL
6.027,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
5 6027.05 G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3040F16GX2-TZ5RK 32 GB (2x16) DDR5 6000 Mhz CL30 RamSatıcı: TiplemeGaming
6.141,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
6 6141.56 G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3040F16GX2-TZ5RK 32 GB (2x16) DDR5 6000 Mhz CL30 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK | 1 yorum
6.187,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 6187.04 G Skill Gskıll Trident Z5 Rgb Siyah Ddr5-6000mhz Cl30 32gb (2X16GB) F5-6000j3040f16gx2-tz5rkSatıcı: DEY ELEKTRONİK
6.319,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 6319.00 Gskıll Trident Z5 Rgb Silver DDR5-6000MHZ CL30 32GB (2X16GB) F5-6000J3040F16GX2-TZ5RSSatıcı: Bypazar
16.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
9 16499.00