Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 5527 G.Skill 32GB(2x16) Trident Z5 RGB 6000mhz CL32 DDR5 Ram (F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK) 5.618,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5628 GSKILL Trident Z5 RGB Beyaz DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2x16GB) DUAL (32-38-38-96)Satıcı: DEY ELEKTRONİK
5.759,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 5759.04 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2x16GB) DUAL (32-38-38-96) 1.35V Ram F5-6000J3238F16GX2-TZ5RKSatıcı: DEY ELEKTRONİK
5.759,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 5759.04 D532GB 6000-32 Trident Z5 RGB bk K2 GSK | F5-6000J3238F16GX2-TZ5RKSatıcı: DEY ELEKTRONİK
5.769,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 5769.00 GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 Siyah DDR5 6000MHz CL32 1.35V RGB PC Ram2 yorum
5.878,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5878.00 GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 RGB BEYAZ DDR5 6000MHz CL32 1.35V DUAL PC Ram1 yorum
5.878,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 5878.00 Gskill Trident Z5 RGB 32GB (2X16GB) 6000MHz DDR5 CL32 Ram F5-6000J3238F16GX2-TZ5RKSatıcı: DEY ELEKTRONİK
5.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
8 5899.00 Gskill Trident Z5 RGB 32GB (2X16GB) 6000MHz DDR5 CL32 RamSatıcı: KAEN | 2 yorum
5.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
9 5899.00 G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK 32 GB (2x16) DDR5 6000 Mhz CL32 RamSatıcı: TiplemeGaming
5.905,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 5905.31 G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3238F16GX2-TZ5RK 32 GB (2x16) DDR5 6000 Mhz CL32 RamSatıcı: ETERNAL
5.940,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
11 5940.87 GSkill Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2x16GB) F5-6000J3238F16GX2-TZ5RKSatıcı: Dey Elektronik
6.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 6099.00 G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Beyaz DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2x16GB) DUAL (32-38-38-96)Satıcı: Dey Elektronik
6.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 6099.00 G.Skill Trident Z5 RGB F5-6000J3238F16Gx2-Tz5Rk 32 GB (2x16GB) Ddr5-6000 MHz Cl32 RAMSatıcı: DEY ELEKTRONİK
6.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 6199.00 G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Beyaz DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2x16GB) DUAL (32-38-38-96)Satıcı: DEY ELEKTRONİK
6.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 6219.00 G Skill Gskıll Trident Z5 Rgb Siyah Ddr5-6000mhz Cl32 32gb (2x16gb) F5-6000j3238f16gx2-tz5rkSatıcı: DEY ELEKTRONİK
6.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 6219.00 Gskill Trident Z5 RGB F5-6000J3238F16GX2-TZ5RW 32GB (2x16) DDR5 6000Mhz CL32 Dual RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
6.407,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
17 6407.61 GSKILL 32GB (2X 16GB) DDR5 6000MHZ CL32 RGB DUAL KIT PC RAM TRIDENT Z5 F5-6000J3238F16GX2-TZ5RW BE 6.394,58 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
18 6404.58 G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Beyaz DDR5-6000Mhz CL32 32GB (2x16GB) DUAL (32-38-38-96)Satıcı: onlinealisverisyap
8.292,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 8292.55