Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
36

G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB 6000 MT Fiyatları

Gskıll F5-6000J3636f32gx2-Tz5rk G.skıll Trident Z5 Rgb Ddr5-6000Mhz 64Gb (2X32gb) Dual Cl36 (36-36-36-96) 1.35V Amd Expo Intel Xmp Bellek

Satıcı: Inventus Bilgisayar

44.850,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 44850.10
Gskıll F5-6000J3636f32gx2-Tz5rw G.skıll Trident Z5 Rgb Beyaz Ddr5-6000Mhz 64Gb (2X32gb) Dual Cl36 (36-36-36-96) 1.35V Bellek

Satıcı: Inventus Bilgisayar

45.347,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 45347.50
G.SKILL Trident Z5 RGB Serisi (Intel XMP 3.0) DDR5 RAM 64GB (2x32GB) 6000MT/s CL36-36-36-96 1.35V Masaüstü Bilgisayar Belleği UDIMM - Mat Siyah (F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK)

Satıcı: AndaGrup

56.729,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 56739.07
Gskıll Gskıll 64Gb (2X 32Gb) Ddr5 6000Mhz Cl36 Rgb Dual Kıt Pc Ram Trıdent Z5 Neo F5-6000J3636F32Gx2-Tz5Rk

Satıcı: Tekno Market

56.729,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 56729.07
Gskill TZ5 Beyaz RGB DDR5-6000Mhz 64Gb (2x32GB) Cl36 Dual (36-36-36-96) XMP/Expo Ram 56.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 56999.00
Gskill Trident Z5 RGB 64GB (2X32GB) 6000MHz DDR5 CL32 Ram

Satıcı: Hepsiburada | 7 yorum

56.999,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 56999.05
G.Skill 64GB(2x32) Trident Z5 RGB Beyaz 6000mhz CL36 DDR5 Ram (F5-6000J3636F32GX2-TZ5RW) 57.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 57309
G.Skill 64GB(2x32) Trident Z5 RGB 6000Mhz CL36 DDR5 Ram (F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK) 57.299,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 57309
Gskill F5-6000J3636F32GX2-TZ5RW 64 GB (2x32) Trident Z5 RGB Beyaz 6000 MHz CL36 DDR5 Ram

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

57.465,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 57465.96
G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Beyaz DDR5-6000Mhz CL32 64GB (2x32GB) DUAL (36-36-36-96)

Satıcı: Teknoklik

58.013,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 58013.01
Gskill F5-6000J3636F32GX2-TZ5RW 64 GB (2x32) Trident Z5 RGB Beyaz 6000 MHz CL36 DDR5 Ram

Satıcı: Teknoklik

58.419,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 58419.08
Gskıll 64GB (2x 32GB) Ddr5 6000MHZ CL36 Rgb Dual Kıt Pc Ram Trıdent Z5 Neo F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK

Satıcı: T2M

58.589,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 58589.07
G Skill Gskıll Trident Z5 Rgb Beyaz Ddr5-6000mhz Cl36 64gb (2X32GB) Dual (36-36-36-96)

Satıcı: Teknoklik

59.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 59899.00
G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6000Mhz CL36 64GB (2X32GB) DUAL (36-36-36-96) 1.35V

Satıcı: Teknoklik

59.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 59899.00

G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB 6000 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB 6000 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK F5-6000J3636F32GX2-TZ5RW

G.Skill Trident Z5 RGB 64 GB 6000 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.