Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 8282 GSKILL 48GB (2x24GB) Trident Z5 RGB Siyah DDR5 1.35V 6400mhz CL32 Dual Ram 8.457,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 8457.30 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6400Mhz CL32 48GB (2x24GB) DUAL (32-39-39-102) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
8.514,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 8514.24 G.Skill Trident Z5 RGB F5-6400J3239F24GX2-TZ5RK hafıza modülü 48 Go 2 x 24 Go DDR5-6400 MHzSatıcı: DEY ELEKTRONİK
8.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 8549.00 Gskıll Trident Z5 Rgb Siyah DDR5-6400MHZ CL32 48GB (2X24GB) Dual (32-39-39-102) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
8.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 8699.00 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6400Mhz CL32 48GB (2x24GB) DUAL (32-39-39-102) 1,35VSatıcı: Dey Elektronik
8.805,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 8805.50 G.Skill Trident Z5 F5-6400J3239F24Gx2-Tz5Rk RGB 6400MHz Cl32 48 GB (2x24 GB) Dual (32-39-39-102) 1.35V Siyah Ddr5 RAMSatıcı: DEY ELEKTRONİK
9.092,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 9092.63 G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6400Mhz CL32 48GB (2x24GB) DUAL (32-39-39-102) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
9.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 9179.00 Gskill Trident Z5 Rgb F5-6400J3239F24GX2-TZ5RK 48GB(2x24) DDR5 6400 Mhz CL32 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
9.475,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 9475.36 Gskill Trident Z5 Rgb F5-6400J3239F24GX2-TZ5RK 48GB(2x24) DDR5 6400 Mhz CL32 RamSatıcı: ramazanmutlu
10.670,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
10 10670.90 Gskill Trident Z5 Rgb F5-6400J3239F24GX2-TZ5RK 48GB(2x24) DDR5 6400 Mhz CL32 RamSatıcı: onlinealisverisyap
10.903,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
11 10903.80 Arey GSKILL 48GB (2X 24GB) DDR5 6400MHZ CL32 RGB DUAL KIT PC RAM TRIDENT Z5 F5-6400J3239F24GX2-TZ5RKSatıcı: MB TEKNOLOJİ
12.808,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 12808.00 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6400Mhz CL32 48GB (2x24GB) DUAL (32-39-39-102) 1,35VSatıcı: onlinealisverisyap
13.183,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
13 13183.70