Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 15209 GSKILL 96GB (2x48GB) Trident Z5 RGB Siyah DDR5 1.35V 6400mhz CL32 Dual Ram1 yorum
15.912,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 15912.00 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6400Mhz CL32 96GB (2x48GB) DUAL (32-39-39-102) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
16.415,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
3 16415.04 G.SKILL D596GB 6400-32 Trident Z5 bk K2 GSK F5-6400J3239F48GX2-TZ5RKSatıcı: DEY ELEKTRONİK
16.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 16599.00 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6400Mhz CL32 96GB (2x48GB) DUAL (32-39-39-102) 1,35VSatıcı: Dey Elektronik
16.996,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 16996.87 G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6400Mhz CL32 96GB (2x48GB) DUAL (32-39-39-102) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
17.654,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 17654.74 Gskill Trident Z5 Rgb F5-6400J3239F48GX2-TZ5RK 96GB(2x48) 6400 Mhz CL32 DDR5 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
18.174,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
7 18174.33 Gskıll Trident Z5 Rgb Siyah DDR5-6400MHZ CL32 96GB (2X48GB) Dual (32-39-39-102) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
18.348,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
8 18348.90