Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
32

G.Skill Trident Z5 RGB 32 GB 6400 MT Fiyatları

G.Skill Tridentz Z5 RGB F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK 32 GB (2x16) DDR5 6400 MHz CL32 Ram

Satıcı: Techburada | 29 yorum

33.125,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 33125.47
GSkill Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6400Mhz CL32 32GB (2x16GB) F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK

Satıcı: TECHBURADA

33.857,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 33857.06
GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6400Mhz CL32 32GB (2x16GB) DUAL (32-39-39-102) 1.4V Ram F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK

Satıcı: TECHBURADA

33.925,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 33925.49
G.skill Trident Z5 Rgb 32Gb (2X16) 6400Mhz Cl32 Ddr5 Pc Ram F5-6400J3239g16gx2-Tz5rk

Satıcı: Techburada

34.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 34199.10
G Skill G.Skill Trident Z5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6400MHz CL32 Masaüstü Bellek

Satıcı: Techburada

34.769,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 34769.05
G.Skill 32GB(2x16) Trident Z5 RGB 6400mhz CL32 DDR5 Ram (F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK) 36.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 36609
GSkill Trident Z5 Rgb Siyah DDR5-6400MHZ CL32 32GB (2X16GB) Dual (32-39-39-102) 1.4V (F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK)

Satıcı: Techburada | 56 yorum

37.049,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 37049.05
G.Skill Tridentz Z5 RGB F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK 32 GB (2x16) DDR5 6400 MHz CL32 Ram

Satıcı: ETERNAL

40.227,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 40227.25
GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 BEYAZ DDR5 6400MHz CL32 1.40V RGB PC Ram

5 yorum

60.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 60299.00
G.skill F5-6400J3239g16gx2-Tz5rs 32Gb 2X16gb Ddr5 6400Mhz Ram Bellek Tek Boyut

Satıcı: ylmzhome

86.236,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 86236.60
Gskill Trident Z5 Rgb Silver Ddr5-6400Mhz Cl32 32Gb (2X16Gb) Dual (32-39-39-102) 1.4V F5-6400J3239G1

Satıcı: Erenler Ticaret

99.702,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 99702.47

G.Skill Trident Z5 RGB 32 GB 6400 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Trident Z5 RGB 32 GB 6400 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.4 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları F5-6400J3239G16GA2-TZ5RS F5-6400J3239G16GX2-TZ5RK F5-6400J3239G16GX2-TZ5RS F5-6400J3239G16GX2-TZ5RW

G.Skill Trident Z5 RGB 32 GB 6400 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.