Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
32 dk önceki fiyat
1 8619 GSKILL 48GB (2x24GB) TRIDENT Z5 SİYAH DDR5 6800MHz CL34 1.35V RGB PC Ram1 yorum
9.441,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 9441.00 GSKILL 48GB (2X 24GB) DDR5 6800MHZ CL34 RGB DUAL KIT PC RAM TRIDENT Z5 F5-6800J3446F24GX2-TZ5RK 10.204,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 10214 Gskill F5-6800J3446F24GX2-TZ5RK 48 GB (2x24) Trident Z5 RGB 6800 Mhz DDR5 CL34 RamSatıcı: ramazanmutlu
10.720,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 10720.90 Gskill F5-6800J3446F24GX2-TZ5RK 48 GB (2x24) Trident Z5 RGB 6800 Mhz DDR5 CL34 RamSatıcı: onlinealisverisyap
10.955,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 10955.49 Gskill F5-6800J3446F24GX2-TZ5RK 48 GB (2x24) Trident Z5 RGB 6800 Mhz DDR5 CL34 RamSatıcı: zmteknoloji
11.241,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
6 11241.85 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-6800Mhz CL34 48GB (2x24GB) DUAL (34-46-46-108) 1,35VSatıcı: onlinealisverisyap
13.245,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 13245.62