Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 9309 GSKILL 48GB (2x24GB) TRIDENT Z5 SİYAH DDR5 7200MHz CL36 1.35V RGB PC Ram 9.731,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 9731.82 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-7200Mhz CL36 48GB (2x24GB) DUAL (36-46-46-115) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
10.463,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 10463.04 G.Skill Trident Z5 RGB F5-7200J3646F24GX2-TZ5RK Module de mémoire 48 Go 2 x 24 Go DDR5 7200 MHzSatıcı: DEY ELEKTRONİK
10.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
4 10599.00 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-7200Mhz CL36 48GB (2x24GB) DUAL (36-46-46-115) 1,35VSatıcı: Dey Elektronik
11.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 11099.00 Gskill Trident Z5 F5-7200J3646F24Gx2-Tz5Rk RGB Ddr5 7200 MHz 48 GB (2x24 GB) Dual (36-46-46-115) 1.35V Cl36 RAMSatıcı: DEY ELEKTRONİK
11.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 11299.00 Gskıll Trident Z5 Rgb Siyah DDR5-7200MHZ CL36 48GB (2X24GB) Dual (36-46-46-115) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
11.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 11499.00 Gskill F5-7200J3646F24GX2-TZ5RK 48 GB (2x24) Trident Z5 RGB 7200mhz CL36 DDR5 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
11.660,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 11660.61