Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
16 dk önceki fiyat
1 9809 GSKILL 48GB (2x24GB) TRIDENT Z5 SİYAH DDR5 7600MHz CL38 1.35V RGB PC Ram 10.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 10100.00 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-7600Mhz CL38 48GB (2x24GB) DUAL (38-48-48-121) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
10.847,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 10847.04 GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-7600Mhz CL38 48GB (2x24GB) DUAL (38-48-48-121) 1,35VSatıcı: Dey Elektronik
11.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 11399.00 G.Skill Trident Z5 F5-7600J3848F24Gx2-Tz5Rk RGB Ddr5 7600MHz 48 GB (2x24 GB) Dual (38-48-48-121) 1.35V Cl38 RAMSatıcı: DEY ELEKTRONİK
11.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 11599.00 G Skill GSKILL Trident Z5 RGB Siyah DDR5-7600Mhz CL38 48GB (2x24GB) DUAL (38-48-48-121) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
11.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
6 11749.00 Gskıll Trident Z5 Rgb Siyah DDR5-7600MHZ CL38 48GB (2X24GB) Dual (38-48-48-121) 1,35VSatıcı: DEY ELEKTRONİK
11.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 11899.00 G.Skill F5-7600J3848F24GX2-TZ5RK 48 GB (2x24) Trident Z5 RGB 7600 Mhz CL38 DDR5 RamSatıcı: DEY-ELEKTRONİK
12.133,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 12133.38