Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
32

G.Skill Trident Z5 Royal 64 GB 6400 MT Fiyatları

GSKILL 64GB (2x32GB) Trident Z5 Royal Silver RGB DDR5 6400MHz CL32 1.40V Dual Kit Ram

2 yorum

69.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 69979.00
GSKILL Trident Z5 Royal 64GB (2x32GB) DDR5 6400Mhz CL32 INTEL XMP Dual Kit Ram

Satıcı: Teknoklik

73.358,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 73358.01
Gskıll 64GB (2x 32GB) Ddr5 6400MHZ CL32 Rgb Dual Kıt Pc Ram Trıdent Z5 Royal Sılver F5-6400J3239G32GX2-TR5S

Satıcı: Teknoklik

77.096,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 77096.07
GSKILL Trident Z5 Royal 64GB (2x32GB) DDR5 6400Mhz CL32 INTEL XMP Dual Kit Ram

Satıcı: netsipariş

79.153,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 79153.80
G.Skill Trident F5-6400J3239G32GX2-TR5S Z5 RGB 64 GB DDR5 6400 MHz CL32 Ram

Satıcı: Netsiparis

79.356,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 79356.53
GSKILL Trident Z5 Royal 64GB (2x32GB) DDR5 6400Mhz CL32 INTEL XMP Dual Kit Ram

Satıcı: netsiparis

82.821,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 82821.60
F5-6400J3239g32gx2-Tr5s Gskıll Trident Z5 Royal Silver Rgb Ddr5-6400Mhz Cl32 64Gb (2X32gb) Dual (32-39-39-102) 1.40V

Satıcı: Netsiparis

84.464,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 84464.10
GSkill Gskıll Trident Z5 Royal Silver Rgb DDR5-6400MHZ CL32 64GB (2X32GB) Dual (32-39-39-102) 1.40V

Satıcı: netsiparis | 7 yorum

86.395,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 86395.40

G.Skill Trident Z5 Royal 64 GB 6400 MT Fiyat Geçmişi

G.Skill Trident Z5 Royal 64 GB 6400 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.4 V

TASARIM TASARIM

G.Skill Trident Z5 Royal 64 GB 6400 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.