Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
19

Geil SO-DIMM 16 GB 2666 MT Fiyatları

Geil GS416GB2666C19SC 16GB DDR4 2666MHz CL19 Notebook Bellek

Satıcı: ramazanmutlu

6.354,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 6354.06
GEIL 16GB DDR4 2666MHZ CL19 NOTEBOOK RAM GS416GB2666C19SC 6.430,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6440
GEIL 16GB DDR4 2666MHZ CL19 NOTEBOOK RAM GS416GB2666C19SC 6.455,46 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6465.46
Geıl 16Gb Ddr4 2666Mhz Cl19 Notebook Ram Gs416gb2666c19sc

Satıcı: onlinealisverisyap

6.519,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

4 6519.40
Geıl 16Gb Ddr4 2666Mhz Cl19 Notebook Ram Gs416gb2666c19sc

Satıcı: kasvabilişim

6.524,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 6524.50
Geil GS416GB2666C19SC 16GB DDR4 2666MHz CL19 Notebook Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

6.620,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 6620.07
Geıl 16GB 2666MHz 1.2V cl 19 DDR4 Notebook Ram GS416GB2666C19SC

Satıcı: ZmTeknoloji | 3 yorum

7.053,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 7053.11
Geil GS416GB2666C19SC 16GB DDR4 2666MHz CL19 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.070,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 7070.34
Geil Geıl 16GB DDR4 2666MHZ CL19 Notebook Ram RGB Aydınlatmalı Oyun ve Tasarım Uyumlu GS416GB2666C19SC

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 7389.00
GEIL 16GB DDR4 2666MHZ CL19 NOTEBOOK RAM GS416GB2666C19SC

Satıcı: Hızlı Stok

8.613,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 8613.51

Geil SO-DIMM 16 GB 2666 MT Fiyat Geçmişi

Geil SO-DIMM 16 GB 2666 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Geil SO-DIMM 16 GB 2666 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.