Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Geil 8 GB 3200MHZ Ddr4 Notebook Ram (GS48GB3200C22SC)
Satıcı: ENTEGRE BİLGİSAYAR | 2 yorum
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 3599.00
GEIL 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE GS48GB3200C22SC/8 Satıcı: onlinealisverisyap
3.691,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 3691.24
GEIL 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE GS48GB3200C22SC/8 Satıcı: ramazanmutlu
3.709,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 3709.67
Geıl 8Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Notebook Ram Value Gs48gb3200c22sc/8
Satıcı: onlinealisverisyap
3.741,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 3741.90
Geıl 8Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Notebook Ram Value Gs48gb3200c22sc/8
Satıcı: ZmTeknoloji
3.768,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 3768.40
GEIL 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE GS48GB3200C22SC/8 Satıcı: onlinealisverisyap
3.802,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 3802.59
GEIL 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE GS48GB3200C22SC/8 Satıcı: onlinealisverisyap
3.968,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 3968.42
GEIL 8GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE GS48GB3200C22SC/8 Satıcı: Lowell Teknoloji
4.043,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
8 4043.93
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM