Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

Hi-Level Arctic 16 GB 5600 MT Fiyatları

Hi-Level 16GB Ddr5 Hı-Level 5600MHZ HLV-PC44800D5-16G-B CL46 1.1V Black Soğutuculu - RAM

Satıcı: deltabilgisayar | 3 yorum

9.784,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 9784.05
Hı-level Arctic 16gb 5600mhz Cl46 1.1v Black Soğutuculu Ddr5 Udımm Ram Hlv-pc44800d5-16g-b

Satıcı: TNG

9.618,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 9618.89
Hi-level Hlv-pc44800d5/16g-b 16gb Ddr5 5600mhz Cl46 Masaüstü Bellek

Satıcı: DeltaBilgisayar

9.659,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 9659.08
Hı-Level 16Gb Ddr5 5600Mhz Hlv-Pc44800d5-16G-B Cl46 1.1V Black Soğutuculu

Satıcı: CCY Teknoloji

9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 9699.00
Hi-Level HLV-PC44800D5-16G-B 16GB (1x16GB) 5600MHz CL46 DDR5 Siyah Ram 9.815,63 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9825.63
16GB DDR5 HI-LEVEL 5600MHz HLV-PC44800D5-16G-B CL46 1.1V BLACK SOĞUTUCULU

Satıcı: CCY Teknoloji

10.433,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 10433.06
Hi-Level 16GB DDR5 5600MHz HLV-PC44800D5-16G-B CL46 1.1V BLACK SOĞUTUCULU

Satıcı: DeltaBilgisayar

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 10499.00
Hi-Level Arctic HLV-PC44800D5/16G-B 16GB DDR5 5600MHz CL46 Masaüstü Bellek

Satıcı: CCY Teknoloji

10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 10609
16GB DDR5 HI-LEVEL 5600MHz HLV-PC44800D5-16G-B CL46 1.1V BLACK SOĞUTUCULU

Satıcı: CCY Teknoloji

10.669,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 10669.03
Hı-Level Arctic 16GB 5600MHZ Ddr5 Ram-PC44800D5

Satıcı: TNG

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 10999.00
16Gb Ddr5 Hı-Level 5600Mhz Hlv-Pc44800d5-16G-B Cl46 1.1V Black Soğutuculu

Satıcı: Dfsbilgisayar

11.175,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 11175.40
16GB DDR5 HI-LEVEL 5600MHz HLV-PC44800D5-16G-B CL46 1.1V BLACK SOĞUTUCULU

Satıcı: DFSBilgisayar

11.263,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 11263.94
HI-LEVEL 16GB DDR5 5600MHZ CL46 HLV-PC44800D5-16G-B Siyah Gaming RAM 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 11499.00
Hi-Level 16GB DDR5 5600MHz HLV-PC44800D5-16G-B CL46 1.1V BLACK SOĞUTUCULU

Satıcı: DFS Bilgisayar

11.822,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 11822.40
16GB DDR5 HI-LEVEL 5600MHz HLV-PC44800D5-16G-B CL46 1.1V BLACK SOĞUTUCULU

Satıcı: netsiparis

11.968,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

15 11968.80

Hi-Level Arctic 16 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Hi-Level Arctic 16 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Modül Türü UDIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

Hi-Level Arctic 16 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.